domů > produkty > Kabely, vodiče > Kabely s jedním vodičem (připojovací vodič) > C2101A.21.08
C2101A.21.08
C2101A.21.08
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C2101A.21.08 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C2101A.21.08
Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 1000'
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 720 pcs
Referenční cena
Product parameter
Part Number C2101A.21.08 Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 1000' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 720 pcs Datový list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorie Kabely, vodiče Wire Gauge 22 AWG
Napětí 600V Série 2101A