domů > produkty > Kabely, vodiče > Kabely s jedním vodičem (připojovací vodič) > C7606A.21.07
C7606A.21.07
C7606A.21.07
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C7606A.21.07 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C7606A.21.07
Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000'
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 913 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
25 pcs
Product parameter
Part Number C7606A.21.07 Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 913 pcs Datový list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorie Kabely, vodiče Wire Gauge 18 AWG
Napětí 1000V Série MIL-W-76B, 7606A
hodnocení ASTM B-33 Provozní teplota -12°C ~ 90°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Délka 1000.0' (304.8m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
bunda Color Blue Bunda (izolace) Tloušťka 0.016" (0.41mm)
Bunda (izolace) Materiál Poly-Vinyl Chloride (PVC) Bunda (izolace) Průměr 0.080" (2.03mm)
Funkce - Detailní popis 18 AWG Hook-Up Wire 16/30 Blue 1000V 1000.0' (304.8m)