E2534S.25.05
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit E2534S.25.05 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | E2534S.25.05 |
|---|---|
| Výrobce | General Cable |
| Popis | CABLE 4COND 14AWG YEL SHLD 500' |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | E2534S.25.05 | Výrobce | General Cable |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 542 pcs | Datový list | General Cable Wire & Cable Catalog |
| Kategorie | Kabely, vodiče | Wire Gauge | 14 AWG |
| Napětí | 300V | Používání | Alarm, Safety |
| Shield Type | Foil | Shield Materiál | Flexfoil® |
| Shield Pokrytí | 100% | Série | - |
| hodnocení | ASTM B-3 | Provozní teplota | -20°C ~ 75°C |
| Počet vodičů | 4 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks | Délka | 500.0' (152.4m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | bunda Color | Yellow |
| Bunda (izolace) Tloušťka | 0.0150" (0.381mm) | Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Bunda (izolace) Průměr | 0.253" (6.43mm) | Funkce | Drain Wire, Rip Cord |
| Detailní popis | 4 Conductor Multi-Conductor Cable Yellow 14 AWG Foil 500.0' (152.4m) | dirigent Strand | Solid |