E3001S.41.86
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit E3001S.41.86 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | E3001S.41.86 |
|---|---|
| Výrobce | General Cable |
| Popis | CABLE 4COND 22AWG NATURAL 1000' |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | E3001S.41.86 | Výrobce | General Cable |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 705 pcs | Datový list | General Cable Wire & Cable Catalog |
| Kategorie | Kabely, vodiče | Wire Gauge | 22 AWG |
| Napětí | 300V | Používání | Alarm, Security, Sound |
| Shield Type | - | Shield Materiál | - |
| Shield Pokrytí | - | Série | - |
| hodnocení | ASTM B-3 | Provozní teplota | 0°C ~ 75°C |
| Počet vodičů | 4 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks | Délka | 1000.0' (304.8m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | bunda Color | Natural |
| Bunda (izolace) Tloušťka | 0.0150" (0.381mm) | Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum |
| Bunda (izolace) Průměr | 0.124" (3.15mm) | Funkce | - |
| Detailní popis | 4 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 22 AWG 1000.0' (304.8m) | dirigent Strand | Solid |