00DF060.ZXFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 00DF060.ZXFB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 00DF060.ZXFB |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE HOLDER CARTRIDGE 600V 60A |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 00DF060.ZXFB | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE HOLDER CARTRIDGE 600V 60A | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4429 pcs | Datový list | 00DFxx0.Z Drawing |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí | 600V |
| styl koncovky | - | Série | - |
| Ostatní jména | 0DF060.ZXFB DF060FB DF60FB |
Orientace | - |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | - |
| Typ pojistky | Holder | Typ pojistky | Cartridge |
| Fuse Size | 1.02" Dia x 3.45" L (26mm x 88mm) | Pro použití s / příbuzné výrobky | HRCII-C |
| Detailní popis | Fuse Holder 60A 600V 1 Circuit Cartridge | Jmenovitá hodnota proudu | 60A |