domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > 02191.25MXAF5P
02191.25MXAF5P
02191.25MXAF5P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 02191.25MXAF5P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 02191.25MXAF5P
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 02191.25MXAF5P Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85398 pcs Datový list 219XA Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Série 219XA
Doba odezvy Slow Obal Bulk
Paket / krabice 5mm x 20mm Ostatní jména 2191.25MXAF5P
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 27.15
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.0817 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 1.25A Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 150A schválení CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE