0225006.MXUP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0225006.MXUP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0225006.MXUP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0225006.MXUP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 170905 pcs | Datový list | 224, 225 Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 125V |
| Velikost / Rozměry | 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) | Série | 225 |
| Doba odezvy | Fast | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 2AG, 5mm x 15mm | Ostatní jména | 0225006.MXP 0225006MXUP |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Holder |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Roztavení | 22.1 |
| Typ pojistky | Cartridge, Glass | DC Cold Resistance | 0.0154 Ohms |
| Jmenovitá hodnota proudu | 6A | Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 500A | schválení | CE, CSA, PSE, UL |