0230.500DRT1SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0230.500DRT1SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0230.500DRT1SW |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL |
Product parameter
| Part Number | 0230.500DRT1SW | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5007 pcs | Datový list | 229, 230 Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 250V |
| Velikost / Rozměry | 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) | Série | 230 |