domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > 02513.15MAT1L
02513.15MAT1L
02513.15MAT1L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 02513.15MAT1L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 02513.15MAT1L
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 02513.15MAT1L Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 197603 pcs Datový list 251, 253 Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 125V
Napìtí - AC 125V Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
Série PICO® II 251 Doba odezvy Fast
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
DC Cold Resistance 0.0364 Ohms Jmenovitá hodnota proudu 3.15A
Barva - Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 50A AC, 300A DC