0318.375H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0318.375H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0318.375H |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 0318.375H | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5511 pcs | Datový list | 312, 318 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 250V |
| Velikost / Rozměry | 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) | Série | 318 |
| Doba odezvy | Fast | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable | Roztavení | 0.185 |
| DC Cold Resistance | 0.825 Ohms | Jmenovitá hodnota proudu | 375mA |
| Barva | - | Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 35A |