032502.8H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 032502.8H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 032502.8H |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CERAMIC 2.8A 250VAC 3AB 3AG |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 032502.8H | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CERAMIC 2.8A 250VAC 3AB 3AG | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4184 pcs | Datový list | 325, 326, 390 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 250V |
| Velikost / Rozměry | 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) | Série | 325 |
| Doba odezvy | Slow | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) | Ostatní jména | 32502.8 32502.8H H32502.8 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Roztavení | 170 |
| DC Cold Resistance | 0.069 Ohms | Jmenovitá hodnota proudu | 2.8A |
| Barva | - | Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 100A |