domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > 066401.6ZRLL
066401.6ZRLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 066401.6ZRLL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 066401.6ZRLL
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 066401.6ZRLL Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5889 pcs Datový list 664 Series
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) Série LT-5™ 664
Doba odezvy Slow Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can, Vertical Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Roztavení 10 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Cold Resistance 0.06 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 1.6A Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 100A schválení CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE