domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > 088501.6DR
088501.6DR
088501.6DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 088501.6DR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 088501.6DR
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT
(v amerických dolarech)
1500 pcs3000 pcs
Product parameter
Part Number 088501.6DR Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59254 pcs Datový list 885 Series Fuse Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 500V
Velikost / Rozměry 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm) Série NANO²® 885