0CBO010.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0CBO010.V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0CBO010.V |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CARTRIDGE 10A 32VDC CYLINDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 0CBO010.V | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CARTRIDGE 10A 32VDC CYLINDR | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4146 pcs | Datový list | CBO, CCK, CCL Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 32V |
| Velikost / Rozměry | 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm) | Série | POWR-GARD® CBO |
| Doba odezvy | Fast | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Bolt Mount |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 10A | Třída | - |