0CCB025.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0CCB025.XP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0CCB025.XP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0CCB025.XP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 6817 pcs | Datový list | Circuit Breakers |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 12V |
| Série | CCB | Ostatní jména | 0CCB025XP CCB025.XP CCB025XP |
| Počet pólů | 1 | Typ montáže | Holder |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Osvětlení | - | Jmenovitá hodnota proudu | 25A |