domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > 0CNN800E.V
0CNN800E.V
0CNN800E.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0CNN800E.V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0CNN800E.V
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE STRIP 800A 125VAC/80VDC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 2572 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
5 pcs
Product parameter
Part Number 0CNN800E.V Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE STRIP 800A 125VAC/80VDC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2572 pcs Datový list CNL, CNN(E) Lift Truck FusesAftermarket Products Catalog
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 80V
Napìtí - AC 125V Velikost / Rozměry -
Série POWR-GARD® CNN_E Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ostatní jména CNN800E
CNN800E.V
CNN800EV
Provozní teplota -
Typ montáže Bolt Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Typ pojistky Fuse Strip Funkce Indicating
Jmenovitá hodnota proudu 800A Třída -