0LMF.300V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0LMF.300V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0LMF.300V |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CRTRDGE 300MA 300VAC INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0LMF.300V | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CRTRDGE 300MA 300VAC INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 14363 pcs | Datový list | LGR, LMF Fuse, LHR Fuse Holder |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 300V |
| Velikost / Rozměry | 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm) | Série | POWR-GARD® LMF |
| Doba odezvy | Slow | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | In-Line | Ostatní jména | LMF.300 LMF.300V |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Wire Lead |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Typ pojistky | Cartridge |
| Funkce | - | Jmenovitá hodnota proudu | 300mA |