domů > produkty > Ochrana obvodu > Jističe > 0MCB030.Z
0MCB030.Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0MCB030.Z s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0MCB030.Z
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 11768 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 0MCB030.Z Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11768 pcs Datový list
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 12V
Série MAXI™ Ostatní jména 0MCB030Z
MCB030.Z
MCB030Z
Počet pólů 1 Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Osvětlení napětí (nominální) -
Osvětlení - Jmenovitá hodnota proudu 30A