0RLN045.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0RLN045.T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0RLN045.T |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 0RLN045.T | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5911 pcs | Datový list | RLN, RLS Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 250V |
| Velikost / Rozměry | 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) | Série | POWR-GARD® RLN |
| Doba odezvy | Fast | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Cartridge, Non-Standard | Ostatní jména | RLN045 RLN045.T RLN45 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Holder |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 45A | Třída | H |