0TLN150.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0TLN150.X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0TLN150.X |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CRTRDGE 150A 170VDC CYLINDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0TLN150.X | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CRTRDGE 150A 170VDC CYLINDR | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 465 pcs | Datový list | TLN Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 170V |
| Velikost / Rozměry | 1.594" Dia x 4.189" L (40.50mm x 106.40mm) | Série | POWR-GARD® TLN |
| Doba odezvy | Fast | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Cylindrical, Blade Terminals | Ostatní jména | TLN 150 TLN150 TLN150.X |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Holder |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Typ pojistky | Cartridge |
| Funkce | - | Jmenovitá hodnota proudu | 150A |