domů > produkty > Ochrana obvodu > PTC resetovatelné pojistky > 16R800GF
16R800GF
16R800GF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16R800GF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16R800GF
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 16R800GF Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 185438 pcs Datový list 16R Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Max 16V
Typ Polymeric Doba do vypnutí 5s
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.500" L x 0.118" W (12.70mm x 3.00mm)
Série POLY-FUSE®, 16R Odolnost - posuv (R1) (Max) 17.5 mOhms
Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 5.6 mOhms hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Disc
Ostatní jména 16R800G
F3186
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Rozestup vývodù 0.201" (5.10mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.823" (20.90mm)
Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 8A Ih Through Hole Radial, Disc Proud - Trip (It) 13.6A
Proud - Max 100A Proud - přidržení (H) (Max) 8A