domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > 20KPA96C
20KPA96C
20KPA96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 20KPA96C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 20KPA96C
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS DIODE 96V 162.75V P600
(v amerických dolarech)
800 pcs
Product parameter
Part Number 20KPA96C Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS DIODE 96V 162.75V P600 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7930 pcs Datový list 20KPA Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 96V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 162.75V Napětí - porucha (Min) 101.3V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package P600
Série 20KPA Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 20000W (20kW) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice P600, Axial Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 130.3A Kapacitní @ Frekvence -