domů > produkty > Ochrana obvodu > PTC resetovatelné pojistky > 2920L125PR
2920L125PR
2920L125PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2920L125PR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2920L125PR
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 2920L125PR Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 202121 pcs Datový list 2920L Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Max 15V
Typ Polymeric Doba do vypnutí 2s
Tloušťka (Max) 0.049" (1.25mm) Velikost / Rozměry 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm)
Série POLY-FUSE®, 2920L Odolnost - posuv (R1) (Max) 250 mOhms
Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 70 mOhms hodnocení -