30KPA96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 30KPA96C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 30KPA96C |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TVS DIODE 96V 163.8V P600 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 800 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 30KPA96C | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 96V 163.8V P600 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6804 pcs | Datový list | 30KPA Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 96V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 163.8V | Napětí - porucha (Min) | 101.3V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | P600 |
| Série | 30KPA | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 30000W (30kW) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | P600, Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 194.2A | Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | 1 | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
30KPA96CA - Výrobci:
Littelfuse Inc. - Popis:
TVS DIODE 96VWM 156VC AXIAL - Na skladě:
6905
- Část#:
30KTH - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
FUSE CARTRIDGE 30A CYLINDRICAL - Na skladě: