8NLE100E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 8NLE100E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 8NLE100E |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CARTRIDGE 100A 8.25KVAC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 8NLE100E | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CARTRIDGE 100A 8.25KVAC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 142 pcs | Datový list | Medium Voltage E_R Fuses |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - AC | 8.25kV |
| Velikost / Rozměry | 3.000" Dia x 17.875" L (76.20mm x 454.03mm) | Série | POWR-GARD® |
| Doba odezvy | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Cartridge, Non-Standard | Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Holder | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | Indicating |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100A | Třída | E |