domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > CCMR050.T
CCMR050.T
CCMR050.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CCMR050.T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CCMR050.T
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Part Number CCMR050.T Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2519 pcs Datový list POWR-GARD® Product CatalogCC, CD, CCMR Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 600V Velikost / Rozměry 0.850" Dia x 1.880" L (21.60mm x 47.80mm)
Série POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR Doba odezvy Slow
Obal Bulk Paket / krabice 5AG, 10mm x 38.1mm