domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > CR3100SC
CR3100SC
CR3100SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CR3100SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CR3100SC
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis THYRISTOR 275V 250A DO-214
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4626 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number CR3100SC Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis THYRISTOR 275V 250A DO-214 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4626 pcs Datový list CRzzzz Series
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Na státu 5V
Napětí - Off State 275V Napětí - Spínací 350V
Série - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice DO-214AA, SMB Ostatní jména CR3100SCCT
Počet elementů 1 Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (8 / 20μs) 250A Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100A
Proud - přidržení (H) 150mA kapacitní 60pF