HVR600P150CMF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HVR600P150CMF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HVR600P150CMF |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HVR600P150CMF | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4821 pcs | Datový list | HVR600 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Max | 60V (600V Int) |
| Typ | Polymeric | Doba do vypnutí | 5s |
| Tloušťka (Max) | - | Velikost / Rozměry | 0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm) |
| Série | POLY-FUSE®, HVR600 | Odolnost - posuv (R1) (Max) | 22 Ohms |
| Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) | 6 Ohms | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Ostatní jména | HVR600P150CMFA | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.201" (5.10mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.496" (12.60mm) | Detailní popis | Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc |
| Proud - Trip (It) | 300mA | Proud - Max | 3A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 150mA | schválení | cURus, TUV |