domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > JLLN090.V
JLLN090.V
JLLN090.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JLLN090.V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number JLLN090.V
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 90A 300VAC/125VDC
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number JLLN090.V Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 90A 300VAC/125VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3612 pcs Datový list JLLN, JLLS Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 125V
Napìtí - AC 300V Velikost / Rozměry 0.811" Dia x 0.843" L (20.60mm x 21.40mm)
Série POWR-GARD® JLLN Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ostatní jména JLLN 90A
JLLN090
JLLN90
Provozní teplota -
Typ montáže Bolt Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge Funkce -
Jmenovitá hodnota proudu 90A Třída T