KLSR125.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KLSR125.X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KLSR125.X |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | KLSR125.X | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 461 pcs | Datový list | KLNR, KLSR Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 300V |
| Napìtí - AC | 600V | Velikost / Rozměry | 1.843" Dia x 9.626" L (46.80mm x 244.50mm) |
| Série | POWR-GARD® KLSR | Doba odezvy | Fast |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Cylindrical, Blade Terminals |
| Ostatní jména | KLSR 125 KLSR125 |
Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Holder | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 125A | Třída | RK1 |