domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > L4006V6TP
L4006V6TP
L4006V6TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L4006V6TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number L4006V6TP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC SENS GATE 400V 6A TO251
(v amerických dolarech)
750 pcs
Product parameter
Part Number L4006V6TP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC SENS GATE 400V 6A TO251 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71485 pcs Datový list Lxx06xx, Qxx06xx, Qxx06xHx SeriesPacking Options
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Off State 400V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V triak Type Logic - Sensitive Gate
Dodavatel zařízení Package TO-251 (V-Pak/I-Pak) Série -
Obal Tube Paket / krabice TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Provozní teplota -40°C ~ 110°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 6A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 50A, 60A
Proud - přidržení (H) (Max) 10mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA