domů > produkty > Ochrana obvodu > Držáky pojistek > L60030M2C
L60030M2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L60030M2C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number L60030M2C
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number L60030M2C Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6508 pcs Datový list LF Series, CC/CD Midget FuseblockPOWR-GARD® Product Catalog
Kategorie Ochrana obvodu Napětí 600V
styl koncovky Box Lug Série L600
Ostatní jména F1111
L60030M-2C
Orientace -
Počet okruhů 2 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Block
Typ pojistky Cartridge Fuse Size 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm)
Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky MIDGET Detailní popis Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Jmenovitá hodnota proudu 30A Materiál kontaktu Copper Alloy