L6004D5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L6004D5TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L6004D5TP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 750 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L6004D5TP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 77012 pcs | Datový list | Lx004xx, Qx004xx DatasheetSensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing Options |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 600V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V | triak Type | Logic - Sensitive Gate |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252, (D-Pak) | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 4A | Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 33A, 40A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 10mA | Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5mA |