L6006L656
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L6006L656 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L6006L656 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L6006L656 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 600V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V | triak Type | Logic - Sensitive Gate |
| Dodavatel zařízení Package | TO-220 Isolated Tab | Série | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Detailní popis | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 6A Through Hole TO-220 Isolated Tab | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 6A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 50A, 60A | Proud - přidržení (H) (Max) | 10mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5mA | Konfigurace | Single |