domů > produkty > Ochrana obvodu > Držáky pojistek > LFT304003CS
LFT304003CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LFT304003CS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LFT304003CS
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BLOCK CART 300V 400A DIN
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 256 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number LFT304003CS Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE BLOCK CART 300V 400A DIN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 256 pcs Datový list LF Series Class T Fuseblocks
Kategorie Ochrana obvodu Napětí 300V
styl koncovky Box Lug Série LFT
Orientace - Počet okruhů 3
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Block Typ pojistky Cartridge
Fuse Size 1.311" Dia x 2.752" L (33.3mm x 69.9mm) Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky Class T
Detailní popis Fuse Block 400A 300V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Jmenovitá hodnota proudu 400A