LFUSCD20120B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LFUSCD20120B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LFUSCD20120B |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | DIODE SC SCHOTKY 1200V 10A TO247 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | LFUSCD20120B | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SC SCHOTKY 1200V 10A TO247 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4431 pcs | Datový list | LFUSCD20120B Datasheet |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.7V @ 20A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200V | Dodavatel zařízení Package | TO-247AD |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-247-3 |
| Ostatní jména | F7414 | Provozní teplota - spojení | 175°C (Max) |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Diode Type | Silicon Carbide Schottky | Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode |
| Detailní popis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A (DC) Through Hole TO-247-3 | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 250µA @ 1200V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 10A (DC) |