LJ60030ASR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LJ60030ASR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LJ60030ASR |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LJ60030ASR | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4241 pcs | Datový list | Class J Fuse Blocks |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí | 600V |
| styl koncovky | Screw Terminal | Série | LJ |
| Ostatní jména | LJ60030-ASR | Orientace | - |
| Typ montáže | DIN Rail | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Typ pojistky | Block |
| Typ pojistky | Cartridge | Fuse Size | 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | Class J | Detailní popis | Fuse Block 30A 600V Cartridge DIN Rail |
| Jmenovitá hodnota proudu | 30A | Materiál kontaktu | - |