domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > LSRK.300TXID
LSRK.300TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LSRK.300TXID s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LSRK.300TXID
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/300VDC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 3222 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
10 pcs
Product parameter
Part Number LSRK.300TXID Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/300VDC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3222 pcs Datový list LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 300V
Napìtí - AC 600V Velikost / Rozměry 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Série POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID Doba odezvy Slow
Obal Bulk Paket / krabice Cartridge, Non-Standard
Ostatní jména LLSRK 3/10ID
LLSRK.300ID
Provozní teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pojistky Cartridge Funkce Indicating
Jmenovitá hodnota proudu 300mA Třída RK1