LSRK01.6TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LSRK01.6TXID s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LSRK01.6TXID |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LSRK01.6TXID | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3623 pcs | Datový list | LLNRK, LLSRK Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 300V |
| Napìtí - AC | 600V | Velikost / Rozměry | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Série | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID | Doba odezvy | Slow |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Cartridge, Non-Standard |
| Ostatní jména | LLSRK 1-6/10ID LLSRK01.6ID LLSRK01.6TXID LLSRK1.6ID |
Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Holder | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | Indicating |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.6A | Třída | RK1 |