LSRK03.2TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LSRK03.2TXID s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LSRK03.2TXID |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LSRK03.2TXID | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4975 pcs | Datový list | LLNRK, LLSRK Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 300V |
| Napìtí - AC | 600V | Velikost / Rozměry | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Série | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID | Doba odezvy | Slow |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Cartridge, Non-Standard |
| Ostatní jména | LLSRK 3-2/10ID LLSRK03.2ID LLSRK03.2TXID LLSRK3.2ID |
Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Holder | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | Indicating |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3.2A | Třída | RK1 |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 200kA AC, 20kA DC | schválení | CE, CSA, QPL, UL |
| Aplikace | Electrical, Industrial |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
LSRK03.2T - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC - Na skladě: