LSRK350.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LSRK350.X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LSRK350.X |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/300VDC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LSRK350.X | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/300VDC | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 469 pcs | Datový list | LLNRK, LLSRK Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 300V |
| Napìtí - AC | 600V | Velikost / Rozměry | 2.843" Dia x 11.626" L (72.20mm x 295.30mm) |
| Série | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK | Doba odezvy | Slow |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Cylindrical, Blade Terminals |
| Ostatní jména | LLSRK 350 LLSRK350 LLSRK350.X LSRK350X |
Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Holder | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pojistky | Cartridge | Funkce | - |
| Jmenovitá hodnota proudu | 350A | Třída | RK1 |