domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > P1500EARP2
P1500EARP2
P1500EARP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P1500EARP2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number P1500EARP2
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4505 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number P1500EARP2 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SIDACTOR BI 140V 150A TO-92 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4505 pcs Datový list SIDACtor Device (TO-92)
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Na státu 4V
Napětí - Off State 140V Napětí - Spínací 180V
Série SIDACtor® Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) Počet elementů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (8 / 20μs) 150A
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 45A Proud - přidržení (H) 150mA
kapacitní 40pF