P3100ECRP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P3100ECRP2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P3100ECRP2 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SIDACTOR BI 275V 400A TO-92 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | P3100ECRP2 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SIDACTOR BI 275V 400A TO-92 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5508 pcs | Datový list | SIDACtor Device (TO-92) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Na státu | 4V |
| Napětí - Off State | 275V | Napětí - Spínací | 350V |
| Série | SIDACtor® | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) | Počet elementů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Proud - špičkový impuls (8 / 20μs) | 400A |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 100A | Proud - přidržení (H) | 150mA |
| kapacitní | 70pF |