P3500FNLYP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P3500FNLYP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P3500FNLYP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SIDACTOR BI 320V 3KA TO262M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | P3500FNLYP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SIDACTOR BI 320V 3KA TO262M | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12312 pcs | Datový list | Pyyy0FNL Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Na státu | 4V |
| Napětí - Off State | 320V | Napětí - Spínací | 400V |
| Série | Automotive, AEC-Q101, SIDACtor® | Paket / krabice | TO-262M-2 |
| Počet elementů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Proud - přidržení (H) | 50mA | kapacitní | 450pF (Max) |