domů > produkty > Relé > Relé v pevné fázi > PHS120A20
PHS120A20
PHS120A20
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PHS120A20 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PHS120A20
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SSR RELAY SPST-NO 20A
Stav volného vedení / RoHS Bez olova bez výjimky / V souladu RoHS
In Stock 2260 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number PHS120A20 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SSR RELAY SPST-NO 20A Stav volného vedení / RoHS Bez olova bez výjimky / V souladu RoHS
Dostupné množství 2260 pcs Datový list PHS Series Datasheet
Kategorie Relé Napětí - Vstup 120VAC
styl koncovky Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Dodavatel zařízení Package -
Série PHS Obal Bulk
Paket / krabice Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Ostatní jména F10629 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
load Current 20A Stav volného vedení / RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant