domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > Q2004D4RP
Q2004D4RP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Q2004D4RP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number Q2004D4RP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC 200V 4A TO252
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number Q2004D4RP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC 200V 4A TO252 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5847 pcs Datový list Lx004xx, Qx004xx DatasheetPacking Options
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Off State 200V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V triak Type Standard
Dodavatel zařízení Package TO-252, (D-Pak) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Detailní popis TRIAC Standard 200V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak) Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 4A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 46A, 55A Proud - přidržení (H) (Max) 30mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 25mA Konfigurace Single
Související produkty
Q20-5 Image
  • Část#:Q20-5
  • Výrobci:XP Power
  • Popis:DC DC CONVERTER 2000V 500MW