Q4008LTTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Q4008LTTP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Q4008LTTP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC 400V 8A TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | Q4008LTTP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC 400V 8A TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 65434 pcs | Datový list | QxxxxLTx Series Datasheet |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 400V |
| triak Type | Internally Triggered | Dodavatel zařízení Package | TO-220AB-L |
| Série | - | Obal | Tube |
| Paket / krabice | TO-220-3 Isolated Tab | Ostatní jména | F7230 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | TRIAC Internally Triggered 400V 8A Through Hole TO-220AB-L |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 8A | Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 83A, 100A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 60mA | Konfigurace | Single |