Q6006DH4TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Q6006DH4TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Q6006DH4TP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 750 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | Q6006DH4TP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 73382 pcs | Datový list | Lxx06xx, Qxx06xx, Qxx06xHx SeriesPacking Options |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 600V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V | triak Type | Alternistor - Snubberless |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252, (D-Pak) | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Ostatní jména | Q6006DH4 | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Detailní popis | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak) | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 6A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 55A, 65A | Proud - přidržení (H) (Max) | 35mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 35mA | Konfigurace | Single |