domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > Q6016NH2TP
Q6016NH2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Q6016NH2TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number Q6016NH2TP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 53260 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number Q6016NH2TP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 53260 pcs Datový list Qxx15xx, 16xxHx Series Datasheet
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Off State 600V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V triak Type Alternistor - Snubberless
Dodavatel zařízení Package TO-263AB (D²PAK) Série -
Obal Tube Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 16A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 167A, 200A
Proud - přidržení (H) (Max) 15mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA