Q8016RH3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Q8016RH3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Q8016RH3 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | Q8016RH3 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 800V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V | triak Type | Alternistor - Snubberless |
| Dodavatel zařízení Package | TO-220 Non-Isolated Tab | Série | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | TO-220-3 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Detailní popis | TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 16A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 16A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 167A, 200A | Proud - přidržení (H) (Max) | 35mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 20mA | Konfigurace | Single |